Realizace zahrad Ať každý dělá to, co umí. My děláme zahrady

Samotnou realizací zahradnického projektu dojde konečně vše k vytouženému cíli. Tímto okamžikem je Váš domov, firma nebo veřejný prostor zhodnocen a připraven k plnému využití. Můžete relaxovat u koupacího jezírka nebo si hrát s dětmi na trávníku a zobat borůvky. Stejně tak můžete načerpat energii u venkovního posezení před kanceláří, případně relaxovat pod vzrostlou zelení v parku.

Realizace zahrad

Zahrada jako celek. Jaký bude konečný výsledek?

Měl by být samozřejmě takový jaký chcete Vy, proto připomeneme dostatečný prostor na kvalitní projektovou část. Nás naopak nejvíce potěší, když po realizaci slyšíme: "To nejlepší bylo nakonec". Ano zahradnická realizace je tou poslední v celém koloběhu stavebních úprav a rádi do toho půjdeme společně s Vámi.

Zahrada Zahrada Zahrada Zahrada

Příprava a terénní modelace. Cesta zpět je náročná.

Terenní modelace je základním kamenem budoucího vzhledu a funkčnosti zahrady. Mnohdy je pro klienta poměrně náročný na představivost a o to důležitejší je dozor techniky odborníkem. I zde platí pravidlo dvakrát měř a až potom řež. Pozor také na vodní režim celého prostoru.

Příprava Příprava Příprava Příprava

Stavební činnost. Na co všechno nezapomenout?

Po realizaci terenních modelací vznikají stavební prvky v zahradě. Preferujeme práci s přírodním materiálem, tedy práce s kamenem - suché zídky, skály, ohniště, dlažby a další. Dále se dřevem - zástěny, posezení a jiné. Probíhá realizace chodníků, cest, závlah, jezírek, vodních prvku, osvětlení, atd.

Stavba Stavba Stavba Stavba

Ozelenění a dokončení. Aneb konečně je vše hotovo.

Tímto dochází k výsadbě zeleně a to od vzrostlých stromů, přes střední pásmo, až po zeleň nejnižší. Dále dochází k realizaci trávníků, ať už setých nebo předpěstovaných travníkových koberců. Potom také celkové dekoraci a mulčování ploch. Na závěr je dílo předáno jako celek společně se základním manuálem údržby.

Ozelenění Ozelenění Ozelenění Ozelenění

Chcete podobnou? Domluvíme se Kontaktujte nás