Realizace zahrad Ať každý dělá to, co umí. My děláme zahrady

Realizací Vaší zahrady dojde konečně k tomu poslednímu a vytouženému okamžiku dokončení celé stavby domu nebo rekonstrukce pozemku. Tímto okamžikem dojde k rozšíření Vašeho domova také o venkovní prostory a Vy budete čerpat sluneční energii u koupacího jezírka nebo si hrát s dětmi na perfektním trávníku. Nepodceňujte tento poslední bod dokončení vašeho bydlení.

Realizace zahrad

Zahrada jako celek. Jaký bude konečný výsledek?

Při realizaci zahrady je nutné správně pochopit kontext dané realizace. Tedy pochopit majitele, často ne pouze jednoho , ostatní uživatele , dále samotný dům a jeho okolí. Jedině tak vše může zapadnout do jednoho funkčního a praktického celku což je naší snahou.

Zahrada Zahrada Zahrada Zahrada

Příprava a terénní modelace. Cesta zpět je náročná.

První krok je základním kamenem budoucího vzhledu a funkčnosti zahrady. Obecně je poměrně náročný na představivost a dozor techniky odborníkem je při požadavku na terénní změny a modelace nutný. I zde platí pravidlo dvakrát měř a až potom řež.

Příprava Příprava Příprava Příprava

Stavební činnost. Na co všechno nezapomenout?

Poté pracujeme s obecnými požadavky majitele na stavební prvky v zahradě. Preferujeme práci s přírodním materiálem, tedy práce s kamenem (suché zídky, skály, ohniště, dlažby a další) a dřevem (zástěny, posezení a jiné). Dále realizace závlah, jezírek, vodních prvku, osvětlení, atd.

Stavba Stavba Stavba Stavba

Ozelenění a dokončení. Aneb konečně je vše hotovo.

Konečně dochází k výsadbě zeleně a to od vzrostlých stromů, přes střední pásmo, až po zeleň podrostovou. Dále dochází k realizaci trávníků, ať už setým nebo předpěstovaných travníkových koberců, celkové dekoraci a mulčování ploch. Na závěr je vysněné dílo předáno jako celek.

Ozelenění Ozelenění Ozelenění Ozelenění

Chcete podobnou? Domluvíme se Kontaktujte nás