Zahradní nábytek a dřevo v zahradě. Dřevo voní.

Tento materiál neodmyslitelně patří do každé zahrady. Přirozeně zapadá do konceptu přírodních materiálů, jeho krása je věčná, je příjemné na dotek a jen tak vás neomrzí. Dřevo můžeme na zahradě vidět a použít v mnoha podobách od materiálů pro zahradní nabytek, přes nejrůznější clony a zástěny až po jiné dřevěnné prvky. Přítomnost chyb v tomto materiálu jako jsou suky a praskliny dělají z každého kousku jedinečný a originální prvek stejně tak, jako jsme my sami.

Zahradní osvětlení

Dřevo pro posezení. Příjemný to materiál.

Relax a odpočinek můžeme vykonávat přímo v altánech nejrůznějších tvarů. Stoly a lavičky využijeme při grilování i odpolední kávě. Houpačky poslouží dětem k aktivitě a mola nebo jiné podobné prvky skvěle doplní vodní prvky v zahradě.

Posezení Posezení Posezení Posezení

Palisády a dřevo jinak. Schovejme se za přírodu.

Pokud se chceme ihned zbavit nepříjemných výhledů k sousedovi můžeme využít dřevěnné zástěny, kdy zejména ručně opracovaná palisáda nechá vyniknout nádhernou strukturu dřeva. Toto můžeme využít i pro zajištění sesuvu mulčů na šikmých plochách.

Palisáda Palisáda Palisáda Palisáda

Vyvýšené záhony. Jedno z možných ulehčení.

Vyvýšené zeleninové záhony jsou v kurzu stejné jako jejich různá ohraničení.Sběr čerstvé zeleniny nebo bylinek bude o poznání jednoduší hlavně pro ty starší z nás. Toto lze řešit i formou proutěných plotů a podobných jiných materiálů.

Vyvýšené záhony Vyvýšené záhony Vyvýšené záhony Vyvýšené záhony

Chcete také dřevo ve Vaší zahradě? Kontaktujte nás